Harrows Ace Black Brass 22g - Steel šipky
Harrows Ace – šipky steel s pryžovým gripem.
| Kategorie: | ŠIPKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva šipky: | Černá, červená |
| Délka těla šipky: | 56.00 mm |
| Průměr těla šipky: | 9.10 mm |
| Hmotnost: | 22 g |
| Typ šipky: | Steel |
| Materiál: | Brass |
Unikátní povrch z vulkanizované pryže zajišťuje pevné uchopení a přesnou kontrolu nad každým odhozem.
Balení obsahuje:
- 3 šipky
- 3 násadky Supergrip
- 3 letky Marathon (100 mikronů)
Nevhodné pro děti bez dozoru dospělé osoby.

.png?6a072883)
.png?6a174e3f)