Winmau Michael van Gerwen Ambition 20 g - Soft šipky
Šipky Winmau Michael van Gerwen Ambition 20 g nabízejí spolehlivou přesnost pro začínající i pokročilé hráče při hře na elektronické terče.
Tato mosazná sada je díky své hmotnosti 20 g připravena k okamžitému použití a poskytuje stabilní letové vlastnosti při každém hodu.
| Kategorie: | ŠIPKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva šipky: | Černá, zelená |
| Délka těla šipky: | 53,6 mm |
| Průměr těla šipky: | 8 mm |
| Hmotnost: | 20g |
| Typ šipky: | Soft |
| Materiál: | Mosaz |
Kompletní set je připraven k okamžité hře a obsahuje odolné nylonové násadky v zeleném provedení, které barevně ladí s letkami typu Mega Standard.
Díky standardnímu závitu 2BA můžete hroty kdykoliv snadno vyměnit za jiné, pokud si budete chtít přizpůsobit chování šipky při dopadu.
Balení obsahuje:
- 3 šipky
- 3 násadky
- 3 plastové hroty
Nevhodné pro děti bez dozoru dospělé osoby.

.png?6a072883)
.png?6a174e3f)