Harrows Fire High Grade Alloy 18g - Soft šipky
Soft šipky Harrows Fire High Grade Alloy 18g nabízejí díky kuželovitému barelu se žraločími drážkami optimální grip a vyvážený let.
| Kategorie: | ŠIPKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva šipky: | Černá, červená |
| Délka těla šipky: | 54.00 mm |
| Průměr těla šipky: | 8.20 mm |
| Hmotnost: | 18g |
| Typ šipky: | Soft |
| Materiál: | Brass |
Kuželovitý barel se středovým vyvážením a žraločími prstencovými drážkami pro spolehlivý grip.
Odolná černá povrchová úprava s kontrastními stříbrnými a červenými prstenci.
Inspirováno wolframovou řadou Fire Inferno.
Balení obsahuje:
- 3 šipky
- 3 násadky
- 3 plastové hroty
Nevhodné pro děti bez dozoru dospělé osoby.

.png?6a072883)
.png?6a174e3f)