Winmau Michael van Gerwen Ambition 22 g - Steel šipky
Steelové šipky Winmau Michael van Gerwen Ambition nabízejí díky svému mosaznému provedení a modernímu designu vyvážený poměr mezi estetikou a herními vlastnostmi. Černé barrely jsou doplněny o výrazné zelené detaily pro snadnou identifikaci v terči.
| Kategorie: | ŠIPKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva šipky: | Černá, zelená |
| Délka těla šipky: | 56,4 mm |
| Průměr těla šipky: | 8 mm |
| Hmotnost: | 22g |
| Typ šipky: | Steel |
| Materiál: | Brass |
Winmau Michael van Gerwen Ambition – mosazné steelové šipky
Mosazný barel v černém provedení se zelenými proužky a logem MvG. Moderní sportovní design inspirovaný šipkařskou legendou.
Balení obsahuje:
- 3 šipky
- 3 násadky
- 3 letky MvG Mega Standard
Nevhodné pro děti bez dozoru dospělé osoby.

.png?6a072883)
.png?6a174e3f)